Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parkim Te Perfshire Ne Cmim !!! - 81m2

E mobiluar
750€ / muaj

  • Rruga Eduard Mano
  • 42
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEA717464 - Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parkim Te Perfshire Ne Cmim !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh. Prona ka nje siperfaqe neto 69m2 dhe 12 m2 verand. Apartamenti organizohet nga kati 1- qe shperndahet nga ambienti i ndenjes me kend gatimi dhe me dalje ne verand, dhome matrimoniale, tualet ; Amienti i 2 ka dhome matrimoniale. Prona eshte e investuar : I shtruar me parket, kondicioner, dritare dopio xham termike me grile, instalime hidraulike - elektrike. Orientim i apartamentit eshte lindje te cilen e ben qe ta rrahi djelli gjith paraditen. Bashke me apartamentin disponon garazh privat me qepen i perfshir ne cmim. Zona ofron te githa facilitetet e nevojshme per nje jetes komode. Per me shume informacion ose vizit ne prone kontaktoni kompanine Agjensine THE Right Deal ne +355 67 403 2997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 81m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga Eduard Mano
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 6

Tipare

Pronë Rezidenciale Garazh Ballkon I sapo investuar I mobiluar Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
850€ / muaj
Tek Rruga E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1 M... - 151m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga e Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 8 katesh, me ashensor. Pron...

E RE
800€ / muaj
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tot... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja...

279,000€

284,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim D... - 118m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 2+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8...