Tek 21 Dhjetori, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 !! - 123m2

Pjesërisht e mobiluar
350€ / muaj

  • Rruga Muhamet Gjollesha
  • 257
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEA133151 - Tek 21 Dhjetori, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 me siperfaqe te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor. Ka siperfaqe 123 m2 te organizuar ne ambient te bollshem ndenje se bashku me kuzhinen, koridor, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. Orjentimi ideal Jug-Perendim ofron ndricim shume te mire natyral. Zona ku ndodhet eshte nder me te favorshmet, me akses ne nyjet kryesore rrugore, prane marketeve, dyqaneve, institucioneve te rendesishme etj. Apartamenti jepet bosh, eshte i pershtatshem edhe per zyra per shkak te vendodhjes dhe planimetrise. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone telefononi ne numrin +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 123m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Muhamet Gjollesha
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

350€ / muaj
Ne Qender Te Tiranes, Jepet Super Apartament 2+1 Me Qi... - 92m2
Qender - Rruga e Dibrës

Ne Qender te Tiranes ne nje nga zonat me te mira tek Selvia jepet me qira super apartament 2+1 me dy tualete ne nje pallat te ri me ashensor. Apartame...

E RE
350€ / muaj
Tek Mozaiku I Tiranes, Jepet Apartament 2+1 Me Qira !! - 87m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Naim Frashëri

Prane “Mozaikut te Tiranes” ne nje zone mjaft te mire banimi jepet me qera apartament 2+1 ne katin e katert te nje pallati pese katesh. Apartamenti o...

E RE
500€ / muaj
Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 85m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti...