Te Mozaiku, Jepet me Qira Apartament 2+1+2, Me Investim Cilesor! - 110m2

E mobiluar
450€ / muaj

  • Rruga Naim Frashëri
  • 337
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEA132993 - Te Mozaiku i Tiranes Jepet Super Apartament 2+1+2 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe ka siperfaqe 110 m2. Eshte i organizuar ne menyre shume te rregullt, ne koridor i cili ben shperndarjen e ambjenteve: sallon ndenje i bollshem, kuzhine me vete te mobiluara ne menyre shume cilesore, dhome gjumi matrimoniale, me dalje ne ballkon dhe me tualet personal (me dritare), dhome gjumi teke, tualet qendror. Apartamenti eshte i mobiluar i gjithi me orendi shume te mira, parket druri, kondicionim ne cdo dhome dhe ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode. Orientimi Jug-Lindje ofron ndricim shume te mire natyral gjate gjithe dites. Zona ku ndodhet eshte shume e favorshme, prane rrugeve kryesore dhe qendres. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Mozaiku i Tiranës
Rruga Rruga Naim Frashëri
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
350€ / muaj
Tek Mozaiku I Tiranes, Jepet Apartament 2+1 Me Qira !! - 87m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Naim Frashëri

Prane “Mozaikut te Tiranes” ne nje zone mjaft te mire banimi jepet me qera apartament 2+1 ne katin e katert te nje pallati pese katesh. Apartamenti o...

E RE
500€ / muaj
Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 85m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti...

600€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Apartament 2+1 Me Qera !! - 115m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Tek Myslym Shyri, Jepet Apartament 2+1 Me Qera !!! Apartamenti ndodhet e katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me siperfaqe 115 m2. Eshte i or...