Apartament 1+1 - 66m2

E mobiluar
56,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 64

Përshkrimi i pronës

REFEA13044 - Ne Rrugen Jordan Misja shitet Apartament 1+1 me siperfaqe bruto 65.63m2 dhe neto 58m2. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar, dhe organizohet ne nje ambjent ndenje se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Orientimi i tij nga lindja ofron nje pamje te lire dhe ndricim te mire natyral. Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet e nevojshme per jetesen e perditshme, dhe eshte ne zhvillim te vazhdueshem.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 66m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 7
Zona Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
53,000€
Apartament 1+1 - 61m2
Ali Demi - Rruga Shyqyri Ishmi

Tek Shkolla Baletit, prane minibashkise 2, shitet apartament 1+1 ne katin 5 te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti organizohet ne nje nje dhom...

Shitje
55,000€
Apartament 1+1 - 64m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne Rezidencen Lugano ,ne rrugen e Dajtit shitet apartament i sapo mobiluar 1+1 ,ne katin e trete te nje pallati katerkatesh ,ndertim i vitit 2010 dhe...

Shitje
58,000€
Shitet Apartament 1+1 I Paperfunduar Tek Komuna Par... - 60m2
Komuna e Parisit - Rruga Dhimitër Shuteriqi

Rr. Dhimiter Shuteriqi ne zonen e Komunes se Parisit Shitet Apartament 1+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Lindje. Apartamenti ndod...