Mbi Shkollen E Baletit Jepet me Qira Super Ambient Komercial Totalisht i Kompletuar! - 163m2

E mobiluar
2,000€ / muaj

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • 77

Përshkrimi i pronës

REFDN471988 - Rruga Petro Nini Luarasi mbi shkollen e baletit, jepet me qira super Ambient Komercial per biznes totalisht i kompletuar. Ambienti ndodhet ne katin 2-te teknik te nje pallati te ri 7-katesh dhe ka siperfaqe neto 163 m2. Ambienti eshte i gjithi me fasade xhami, ka orientim Veri-Lindje duke mundesuar ndricim natyral gjate dites dhe eshte i organizuar ne 5 dhoma te ndara me mure gipsi sipas nevojes se aktivitetit, lehtesisht e modifikueshme, hapesire per serverin si edhe 3 tualete. Ambienti eshte funksional i pajisur me sistem alarmi, sistem kundra zjarri, kamera, kondicionim etj i pershtatshem per cfare do lloj aktiviteti si Call Center, zyra, klinike etj. Ne varesi te kerkesave te klientit, se bashku me ambientin ndodhet edhe nje garazh(magazine) qe ndodhet ne katin -1 te cilat nderlidhen ndermjet tyre me ane te nje ashensori te personalizuar. Cmimi eshte i diskutueshem. Zona ne te cilen ndodhet eshte favorizuese per zhvillimin e nje biznesi te ri per shkak te gjallerise qe po merr kohet e fundit. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 163m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Tregu Elektrik
Rruga Rruga Petro Nini Luarasi
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Veri Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

2,700€ / muaj

3,000€ / muaj

Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Ambient Komercial Per... - 332m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Tregu Elektrik, ne Rrugen Petro Nini Luarasi, Jepet Me Qira Ambient Komercial per Biznes! Ambienti ndodhet ne katin 2-te teknik dhe -1, te nje pal...

E RE
490,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Tregu Elektrik, Shitet Ambient Komercial Per Biznes... - 332m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Tregu Elektrik, ne Rrugen Petro Nini Luarasi, shitet super Ambient Komercial per biznes! Ambienti ndodhet ne katin 2-te teknik dhe -1, te nje pall...

2,000€ / muaj
Tek Shallvaret, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra ! - 180m2
Drejtoria e Policise - Rruga Reshit Çollaku

Tek Shallvaret, prane shkolles "Dora Distria", jepet me qira super ambient per zyra. Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues dhe eshte...