Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite !!! - 96m2

E mobiluar
80,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 1385
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFDN471920 - Ne Rugen "Dritan Hoxha" prane ProCredit Bank, shitet apartament 2+1 me shume drite, me nje siperfaqe prej 96 m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri e te mireadministruar me ashensor, Eshte i organizuar ne korridor, ambient ndenje se bashku me kuzhinen, me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome femijesh me dy krevate teke si edhe nje tualet. Ne apartament jane kryer investime te koheve te fundit duke ju ofruar komoditetin e kerkuar. Apartamenti, eshte pjese e nje kompleksi pallatesh. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode si Kopshte, Cerdhe , Shkolla, Markete, Farmaci, Dyqane, Bare, Linjat kryesore te transportit urban etj. Ndodhet ne zonen me strategjike te Tiranes. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni me Real Deal ne numrin +355 67 40 32 997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 96m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Laprake
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 13

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Jug Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
75,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Vasil Shanto, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite !... - 65m2
Vasil Shanto - Rruga 21

Ne Vasil Shanto, Shitet Apartament 2+1+ Depo Me Shume Drite! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues me pese kate i ndertuar me t...

E RE
83,000€
Prane Qsut, Shitet Aparatment 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!... - 93m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri, te vitit 2021 shume cilesor ku struktura e nderteses ka organizim te ve...

73,000€
Cmim i diskutueshem

75,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rreg... - 88m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Tek Astiri, prane ish Hotel Rolandi shitet apartament 2+1+2 me planimetri te rregullt Apartamenti ka siperfaqe 88m2 bruto dhe 80m2 neto. Ndodhet ne k...