Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar - 98m2

Pjesërisht e mobiluar
155,000€

  • Rruga Zef Jubani
  • 751
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFDN471816 - Tek Stadiumi Dinamo, ne nje nder zonat me preferenciale dhe elitare te Tiranes, shitet apartament 2+1, ne nje ndertim te ri dhe teper cilesor. Apartamenti eshte i investuar totalisht nga fillimi,sistemi elktrik, hidraulik, parketi teper cilesor, vetrata dopio xham, hidrosanitare cilesore dhe mobilim teresisht i ri. Strukturohet ne korridorin hyres, qe degezohet me sallonin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhomat e gjumit me orientim te mrekullueshem nga jugu, nje tualet dhe ballkonin teper i bollshem. Investimi, cmimi realisht sipas te tregut, vendodhja mjaft e mire, siperfaqja ne perputhje me kerkesat per investim, si dhe kerkesat per qira qe ka zona e bejne nje prone ideale per investim. Zona eshte nje nder elementet thelbesor qe i japin vlere, duke ju referuar dhe ndertimeve te reja te pakta ne zone, si dhe aksesit te mrekullueshem me arteriet kryesore te Tiranes. Nxitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 98m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Zef Jubani
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
157,000€
Ne Komunen E Parisit, Shitet Apartament 2+1+2, Me Struk... - 137m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna e Parisit, prane Lulishtes shitet apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme dhe strukture shume te rregullt. Apartamenti eshte i organizuar m...

97,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira... - 70m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Emin Duraku

Tek Stadiumi Dinamo, ne Rrugen Emin Duraku, shitet apartament 2+1, me siperfaqe totale 70 m/2, ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne vitin 198...

139,700€
Cmim i diskutueshem

150,000€

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale I... - 110m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues buze rruge me pamje fantastike. Apartamenti org...