Vilë Spektakolare Për Shitje Tek Secret Garden - 400m2

E pa mobiluar
470,000€

  • Rruga Rezervat e Shtetit
  • 1679

Përshkrimi i pronës

REFAS03826 - Vila ndodhet ne kompleksin me te bukur ne zonen e TEG dhe eshte e rrethuar nga pyll natyror. Cilesia e ndertimit eshte superiore dhe ambientet e perbashketa shume te bollshme. Vila ka bodrumin te larte 3 m dhe tre kate siper te organizuara ne: kati 0 ka sallon, ambjent gatimi te veçuar dhe nje tualet dite; kati 1 ka dy dhoma gjumi per femije dhe kati 2 ka nje dhome te madhe çifti me garderobe dhe tualet. Perpara viles ka dy vende parkimi te dedikuara. Vila vjen me kopshtin e saj privat. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 400m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 0
Zona Farke
Rruga Rruga Rezervat e Shtetit
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

450,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion!!! Ne Farke Shiten Tre Vila Me Pamje Fantastike... - 1000m2
Farke - Rruga Pjeter Budi

OKAZION!!! Ne Farke Shiten Tre Vila Me Pamje Fantastike + 1350 M2 Truall! Vilat ndodhen ne zonen e Farkes, prane liqenit, zone e cila karakterizohet n...

E RE
2,500€ / muaj
Ne Farke, Jepet Me Qira Super Vile !!! - 360m2
Farke - Rruga Pjeter Budi

Prane liqenit te Farkes, jepet me qira super vile 2 kate banim dhe nje kat bodrum ndertim i vitit 2020. Vila organizohet ne katin e pare me dy hyrje t...

E RE
500,000€
Prane Liqenit Te Farkes Shitet Super Vile !!! - 360m2
Farke - Rruga Pjeter Budi

Prane liqenit te Farkes shitet super vile 2 kate banim dhe nje kat bodrum ndertim i vitit 2020. Vila organizohet ne katin e pare me dy hyrje te vecana...