Vilë Me Çmim OKAZION Tek Secret Garden - 400m2

E pa mobiluar
470,000€

  • Rruga Vilave
  • 511

Përshkrimi i pronës

REFAS031919 - Jeto në qetësinë dhe ajrin e pastër që ofron Pylli i Fazanit! Vila ndodhet mbi tre kate dhe është e organizuar si më poshtë: ne katin -1 gjendet bodrumi me lartesi 3m, në katin e parë ka sallonin, një kuzhinë të veçuar dhe një tualet; në katin e dytë ka dy dhoma gjumi me tualet të përbashkët dhe një dhomë gjumi me tualet të brendshëm; në katin e tretë është dhoma e çiftit me garderoben dhe tualetin. Rreth vilës ka një kopsht të vogël që mund ta përdoresh për të kaluar kohën e lirë ose për të bërë kopshtari. Vendbanimi ka 24 orë siguri fizike dhe është i rrethuar nga pyll natyror. Koeficienti i ndërtimit në këtë kompleks është shumë i vogël çka lejon shumë hapësira të përbashkëta. Kjo është koha e duhur për të blerë në këtë rezidence sepse çmimet do të rriten me kalimin e kohës pasi ato janë rritur në rezidencat e tjera në zonë. Telefononi tani në: 0674032997 për të parë vilën nga afër!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 400m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona TEG
Rruga Rruga Vilave
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 3

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

720,000€
Cmim i diskutueshem

820,000€

Tek Secret Garden, Shitet Vilë Spektakolare Super E Inv... - 462m2
TEG - Rruga Rezervat e Shtetit

Ne Kompleksin Me Elitar Ne Tirane, Tek Secret Garden, Shitet Vilë Spektakolare Super E Investuar !! Rezidenca është drejt perfundimit dhe ofron siguri...

E RE
470,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Periferi Te Tiranes, Shitet Super Vile Me Kopesht Te... - 440m2
Peze-Helmes - Spahi

Ne Periferi Te Tiranes, Shitet Super Vile Me Kopesht Te Mrekullueshem!!! Vila ndodhet ne zonen e Peze Helmesit vetem 15-20 minuta ne distance nga Ti...

330,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion Per Vetem 540 Euro/m2! Prane Teg Shiten Dy Vila... - 607m2
TEG - Rruga Xhaferr Shaba

Okazion Per Vetem 540 Euro/m2! Prane TEG Shiten Dy Vila Per Dy Vellezer!!! Vilat pozicionohen ne zonen e Mjull Bathores perball me Qendren Tregtare TE...