Tek Mine Peza, Jepet Me Qira Godine E Pershtatshme Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi !! - 1100m2

Pjesërisht e mobiluar
10,000€ / muaj

  • Rruga Mine Peza
  • 89

Përshkrimi i pronës

REFAK605158 - Te Mine Peza, jepet me qira godine 4 kateshe plus nje kat bodrum me siperfaqe 220 m2 secili kat. Secili kat organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne zyrat dhe tualetet te vendosura ne fund te koridorit. Godina disponon edhe nje shesh parkimi ne te cilin mund te parkohen deri ne 15 makina. Ambjenti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi si zyra, institucione, shkolle private, spital etj. Prona ka edhe mundesine e kryerjes se investimit te nevojshem nga pronari me kushtin qe vlera e qerase te jete 15.000 euro neto. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 1100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 4
Zona Mine peza
Rruga Rruga Mine Peza
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme