Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt !! - 54m2

E mobiluar
48,000€

  • Rruga Shefqet Kuka
  • 721
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK605071 - Ne Fresk, ne rrugen e Teleferikut shitet apartament 1+1 me siperfaqe neto 54 m2 ne katin e 2 te nje pallati 7 katesh i mireadministruar pa ashensor, ndertim i vitit 2010. Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes te bollshem bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkonin e mbyllur me vetrate, dhoma e gjumit matrimoniale po ashtu me dalje ne ballkon si edhe ne tualetin e aksesueshem ne koridor. Orientimi eshte nga veri-perendimi cka ben qe te kete drtite natyrale pjesen e dyte te dites. Zona ne cilen ndodhet eshte e qete si edhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 54m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Fresku
Rruga Rruga Shefqet Kuka
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ballkon Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

56,000€
Ne Fresk,Prane Restorant Qesaraka Shitet Apartament 1+1... - 81m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne Fresk, Prane Restorant Qesaraka shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 80.6 m2 dhe neto 71,9m2 ne katin e 3 te nje pallati 3 katesh i mireadminis...

65,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Organizim Perfekt!! - 62m2
Fresku - SH54

Ne Fresk, Prane Ana Market Shitet Apartament 1+1 Ne Pallat Te Ri te Vitit 2015 Te Mireadministruar Me Ashensor. Apartamenti ka siperfaqe 62m2 neto dhe...

53,000€
Ne Ali Dem, Prane Shkolles "Kushtrimi Lirise" Shitet Ap... - 64m2
Ali Demi - Ali Demi

Ne Ali Dem, Prane Shkolles "Kushtrimi Lirise" Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim. Apartamenti ka siperfaqe 63.7 m2 dhe ndodhet ne katin e 1 te n...