Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Ambient Komercial I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi !! - 350m2

Pjesërisht e mobiluar
1,200,000€

  • Kavaja Street
  • 95

Përshkrimi i pronës

REFAK605044 - Ne Rrugen e Kavajes, shitet ambjent komercial dy kate me siperfaqe 175 m2 secili, ku nje pjese eshte me fasade xhami. Ambjenti eshte i ri dhe i investuar me sistem ngrohje/ftohje, me ashensor dhe ndricim te cilin e ben nje ambjent perfekt per markete, showroom dhe cdo lloj tjeter aktiviteti (aktualisht eshte i dhene me qira per supermarket). Ndodhet ne nje zone shume te populluar dhe te preferuar per zhvillim biznesi sic eshte rruga e Kavajes. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per vizite ne prone dhe informacione te metejshme na telefononi ne numrin 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 350m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 2
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 2

Tipare

Hipotekë Ashensor I Pa mobiluar Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

3,500€ / muaj
Tek Garden Building, Ne Rrugen E Kavajes, Jepet Me Qira... - 212m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Garden Building, Ne Rrugen E Kavajes, Jepet Me Qira Dyqan Open Space, Buze Rruges Kryesore !!! Ambienti ka siperfaqe totale prej 212 m2 dhe eshte...

3,500€ / muaj
Tek Garden Building, Ne Rrugen E Kavajes, Jepet Me Qira... - 159m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Garden Building, Ne Rrugen E Kavajes, Jepet Me Qira Ambient Open Space !!! Ambienti eshte i pozicionuar ne katin perdhe brenda qendres tregtare dh...

110,000€
Cmim i diskutueshem

115,000€

Okazion! Tek Condor Center Shitet Dyqan, Mundesi Ideale... - 60m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes, tek Condor Center, shitet njesi biznesi ne katin e pare me siperfaqe 60 m2, si mundesi mjaft e mire investimi duke marre parasysh...