Te Mozaiku I Tiranes, Shitet Apartament 4+1 Me Super Investim Dhe Lokacion Perfekt !! - 311m2

E mobiluar

550,000€

545,000€

  • Rruga Mihal Ciko
  • 303
  • 4 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK605007 - Te Mozaiku i Tiranes, shitet apartament 4+1 me siperfaqe neto 311 m2 ne katin e 8 te nje pallati 8 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2012. Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne verande, nje dhome lavanderie, 4 dhoma gjumi njera prej te cilave matrimoniale me tualet te dedikuar. Apartamenti eshte i investuar duke nisur nga mobilimi i perzgjedhur, shtrimi me parket i siperfaqeve te dhomave, vetratat dhe dritaret dopio xham cka ofrojne izolim akustik, sistemi i kondicionimit me kondicionere mural inverter. Orientimi eshte nga jugu dhe perendimi cka ben qe te kete drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites. Ne cmim jane te perfshira edhe dy poste parkimi. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDesl ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 311m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 4+1
Kati 8
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Rruga Mihal Ciko
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

195,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Rrugen E Durresit, Shitet Apartament 4+1+2, Me Hapes... - 118m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Durrësit

Ne Rrugen e Durresit, Mbrapa Shkolles "Qemal Stafa", Shitet Apartament 4+1, Me Hapesira Teper Te Bollshme. Apartamenti me siperfaqe 118 m2, ndodhet ne...

700€ / muaj
Prane Prokurorise Se Tiranes, Jepet Me Qira Ambient Per... - 130m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Prokurorise Se Tiranes Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Hapesira Te Bollshme!! Ambienti me siperfaqe totale 130 m2, ndodhet ne katin e 3 dhe t...