Te Kodra E Priftit Shitet Vile 4 Kate Me Investime Superiore !! - 767m2

E mobiluar
1,700,000€

  • Rruga Marie Kraja
  • 213

Përshkrimi i pronës

REFAK604933 - Te Kodra e Priftit, shitet vile 4 kate me siperfaqe trualli 352 m2, siperfaqe neto ndertimi 667 m2 si edhe 100 m2 verande. Vila organizohet ne 4 kate ku kati i pare eshte parkim edhe bodrum, dy kate te organizuara ne 2+1 me dy tualete si edhe kati i fundit open space me 1 dhome dhe tualet. Orientimi i viles eshte ne te kater anet e horizontit cka ben qe kete drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Prona disponon dokumetacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 767m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 4
Zona Kodra e Priftit
Rruga Rruga Marie Kraja
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Verandë Garazh Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Lejohen Kafshet Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

320,000€
Cmim i diskutueshem

335,000€

Tek Kodra E Priftit, Shitet Shtepi 3 Kateshe Me Hapesir... - 595m2
Kodra e Priftit - Rruga Ernest Novak

Tek Kodra e Priftit, Shitet Shtepi Private, 3 kate dhe parkim/bodrum. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te mire te Tiranes me shtepi private dhe me ak...