Ne Porcelan, Shitet Njesi Biznesi Bar-Kafe Prane Universitetit Europian Te Tiranes !! - 170m2

E mobiluar

280,000€

270,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 216

Përshkrimi i pronës

REFAK604927 - Ne Porcelan, prane Universitetit Europian Te Tiranes shitet njesi biznesi Bar-Kafe me siperfaqe neto 130 m2 dhe 40 m2 verande ne katin e 2 teknik te nje ndertimi 11 katesh i mireadministruar. Njesia organizohet ne nje hapsire open space me verande si edhe dy tualete. Orientimi eshte nga jug-perendimi cka ben qe te kete drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Prona eshte mundesi shume e mire investimi nisur nga afersia qe ka me universitetin. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 170m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 2
Zona Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Rruga Rruga Xhanfize Keko
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Verandë Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

255,000€

280,000€

Ne Porcelan, Shitet Super Apartament 3+1+2 I Mobiluar D... - 153m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Porcelan, Shitet Super Apartament 3+1+2 i mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati shume te mirembajtur ndertim i vitit...

280,000€
Cmim i diskutueshem
Te Ish Parku I Autobuzave, Prane Supermarket Xhangolli,... - 112m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Te Ish -Parku i Autobuzave, Prane Supermarket Xhangolli, Shitet Ambient Biznesi Ideal Per Investim!!! Ambienti ,me siperfaqe bruto 111.4 dhe neto 106....