Mbrapa Ministrise Se Drejtesise, Shitet Ambient Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! - 190m2

E pa mobiluar
170,000€

  • Rruga Sheh Rexhep Kubati
  • 196

Përshkrimi i pronës

REFAK604144 - Pas Ministrise se Drejtesise, shitet ambient i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi me siperfaqe 190 m2 ne katin -1 te nje pallati te mireadministruar, ndertim i vitit 2006. Ambjenti organizohet nje hapesire openspace, nje dhome e vecuar, dy tualete dhe nje depo. Hapsira eshte totalisht e investuar ku mund te permendim, sistemin kapot te brendshem cka ofron izolim termik, sistemi i aspirimit, multi split i kodicionimit etj. Siperfaqja reale e ambjentit eshte 220 m2 dhe eshte ne proces te rregullimit te metrave ne certifikate. Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 190m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Rruga Sheh Rexhep Kubati
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Garazh I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,512,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Turdiu Center, Shitet Ambjent Komercial Në Katin -1... - 540m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Ne Qender Te Tiranes, tek Turdiu Center, Tek Turdiu Center, Shitet Ambjent Komercial Në Katin -1!!! Turdiu Center ndodhet vetem pak metra larg sheshit...

1,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem

1,200€ / muaj

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Ambient Biznes... - 130m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu IPare, ne nje Qender Biznesi, Jepet me Qira Ambient ne nje pallat te ri dhe cilesor buze Bulevardit. Ambienti ndodhet ne katin e ka...

180,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Njesi Biznesi B... - 100m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Selitë, Tirana

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambjenti eshte open space dhe me fasade xhami , ka vetem nje tualet dhe shitet i p...