Te Rezidenca Touch Of The Sun, Shitet Apartament 3+1 Me Verande, Kopesht Dhe Orientim Perfekt !! - 303m2

E mobiluar

445,000€

435,000€

  • Rruga e Elbasanit
  • 284
  • 3 dhoma
  • 3 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK604010 - Te Rezidenca Touch Of The Sun, shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 164 m2, siperfaqe te perbashket 16 m2 si edhe siperfaqe verande 122 m2 ne katin e pare banim te nje pallati 4 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2013. Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes vecuar nga kendi i gatimit me dalje ne verande, tre dhoma gjumi dy prej te cilave matrimoniale dhe njera nga te cilat me garderobe dhe tualet te dedikuar, dy tualete te tjera te aksesueshme ne koridor si edhe nje dhome e cila mund te perdoret per depo. Investimi ne apartament eshte i konsiderueshem duke nisur nga shtrimi me parket i te gjita siperfaqeve te dhomave dhe sallonit, kondicionere mural te markes carrier inverter, pajisjet e kuzhines nga markat me te mira ne treg, dritaret dhe vetrata dopio xham plastik cka ofrojne izolim akustim si edhe sitemi kapot i mureve cka ofron izolim termik. Orientimi eshte nga jugu, lindja dhe perendimi cka ben qe kete drite natyrale gjate gjithe dites. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte i mireadministruar dhe i mireorganizuar dhe me nje tarife mujore perfshihen disa sherbime si pishina, palestra, salle lojrash, salle eventesh, kinema etj. Ne cmim eshte i perfshire edhe nje post parkimi me siperfaqe 12.5 m2. Apartamenti jepet edhe me qira me vleren 1600 Euro/Muaj neto. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontakto ne ne kompanine RealDeal ne numrin 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 303m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 1
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga e Elbasanit
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Garazh Ashensor Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

108,000€

112,000€

Ne Sauk, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme!... - 106m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Osmet

Ne Sauk, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje godine 2 kateshe dhe ka nje siperfaqe neto 106.9 m2 (...

191,000€
Tek Rezidenca Porta Tirana E Re, Shitet Apartament 3+1+... - 147m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Gjon Krisli

Tek Rezidenca Porta Tirana e Re, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej godinave te komple...

447,000€
Tek Liqeni Farkes, Ne Swan Lake Rezidence, Shitet Super... - 449m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Tek Liqeni Farkes, Ne Kompleksin Me Elitar Te Zones Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Pishine!!! Swan Lake Residence, një residence e re me vi...