Te Shkolla e Bashkuar, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt !! - 76m2

E mobiluar
57,000€

  • Rruga Niko Avrami
  • 19
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK603979 - Te Shkolla e Bashkuar, mbrapa konvikteve te vajzave te mjeksise shitet apartament 2+1 me siperfaqe 76.4 m2 neto nder te cilat ndertim ekzistues me siperfaqe 53.6 m2 dhe shtese e hipotekuar 22.8 m2, ne katin e pare te nje pallati ekzistues ndertim i viteve 1980 pa ashensor. Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes vecuar nga kendi i gatimit, dy dhoma gjumi njera prej te cilave matrimoniale dhe tjetra me dalje ne ballkon si edhe tualeti me ajrosje natyrale. Orientimi eshte nga lindja dhe perendimi cka ben qe te kete drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet ofron nje shumllojshmeri facilitetesh per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Për një vizitë në prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 76m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Shkolla e Bashkuar
Rruga Rruga Niko Avrami
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

62,000€
Tek Oxhaku, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 91m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Oxhaku, rruga Kongresi Manastirit shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mireadministrua...

E RE
64,000€
Prane Viles Gold, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri T... - 70m2
Vila Gold - Rruga Gjon Buzuku

Prane Viles Gold, shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 70 m2 ne katin e 4 te nje pallati 4 katesh i mireadministruar pa ashensor, ndertim ekzistues...

E RE
57,000€
Ne Shkoze, Shitet Super Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri... - 87m2
Shkozë - Rruga Alajdin Frasheri

Ne Shkoze, shitet super apartament 2+1+2 ne nje kompleksin rezidencial! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te vitit 2020, te pa...