Prane Square 21, Shitet Apartament 1+1 I Pershtatur Ne Biznes !! - 80m2

E pa mobiluar
76,000€

  • Rruga Shefqet Musaraj
  • 260
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK603960 - Prane Square 21, shitet apartament 1+1 me siperfaqe neto 80 m2 ne katin e 2 banim te nje pallati 8 katesh i mireadministruar pa ashensor, ndertim i vitit 2003. Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve te cilat momentalisht jane pershtatur dhe modifikuar ne dy ambient te ndara me xham si edhe tualeti me ajrosje natyrale. Apartamenti momentalisht eshte i lene me qira per biznes ne vleren 30.000 leke neto/muaj. Orientimi eshte nga perendimi cka ben qe te kete drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet ofron nje shumellojshmeri facilitetesh per nje jetese komode dhe eshte nje zone e cila kohet e fundit po mer nje zhvillim shume te shpejt. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per informacione me te detajuara dhe vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Ish Parku
Rruga Rruga Shefqet Musaraj
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

72,000€
Te Farmacia 10, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire! - 72m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10 Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Spektakolare! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje kompleksi rezidencial, ka siperfaqe totale prej 72...

69,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Xhamise Se Tabakeve, Shitet Apartament 1+1 Ideal... - 62m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise se Tabakeve, Shitet Apartament ideal per banim dhe per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te mireadministruar me...

69,500€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Me... - 77m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1 me hapesira te bolleshme. Garden Residence Turdiu eshte nje kom...