Te Bulevardi Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Verande !! - 90m2

E mobiluar
75,000€

  • Bajram Curri Boulevard
  • 0
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK603908 - Te Bulevardi Bajram Curri, prane shkolles Besnik Sykja, shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 90 m2 nga te cilat 63.4 m2 neto, 20.7 m2 verande si dhe 6.1 m2 siperfaqe e perbashket. Apartamenti gjendet ne katin e pare banim te nje pallati 8 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2004. Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes i vecuar nga kendi i gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjafte e qete, me hapesira te gjelberuara dhe ofron te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, kopshte, universitete, banka farmaci, linja transporti publik etj. Orientimi i apartamentit eshte jug - lindje cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Blv. Bajram Curri
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

65,700€
Ne Rezidencen Euro 3D, Shitet Apartament 1+1 Me Orienti... - 71m2
Selita - Rruga Hasan Vogli

Ne rrugen Hasan Vogli, shitet apartament 1+1 ne Rezidence, ndertim i vitit i 2020 shume cilesor dhe i mirembajtur. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te...

65,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Ish Restorant Durresit, Shitet Apartament 1+1 Me... - 72m2
Restorant Durresi - Rruga Memo Meto

Prane Ish Restorant Durresit, Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe neto 64 m2 ne katin e pare te nje pallati 7 katesh ndertim i vitit 2000. Apartamenti...

63,000€

72,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te L... - 55m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Tek Liqeni I Thate ne Rrugen "Peti" shitet apartament 1+1 me pamje te lire. Apartamenti ka nje siperfaqe 55 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pall...