Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Sapo Investuar !! - 74m2

E mobiluar
250€ / muaj

  • Rruga 3 Deshmoret
  • 0
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK603904 - Ne Yzberisht, Ne Bulevardin e Ri jepet me qira apartament 1+1 me sipefaqe 70 m2 ne katin e pare banim te nje pallati 7 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2010. Apartamenti organizohet ne korridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit matrimoniale e shtruar me parket dhe tualeti. Apartamenti eshte i sapo mobiluar me mobilje te reja dhe eshte i pabanuar. Orientimi eshte nga lindja dhe perendimi cka ben qe te drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar nisur nga aksesi ne levizje dhe facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 74m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Yzberisht
Rruga Rruga 3 Deshmoret
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

260€ / muaj
Prane Condor Center, Jepet Me Qira Apartamet 1+1 !!! - 63m2
Rr. e Kavajes - Rruga Kongresi i Lushnjes

Me rrugen Kongresi Lushnjes, prane Condor Center, jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim si me p...

54,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rr... - 69m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, prane KMY shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 69 m2 dhe neto 61 m2 ne katin e 7 te nje pallati 8 katesh i mireadministruar me ashen...

300€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Apartament 1+1... - 75m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Dervish Hatixhe

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pershtatshem Dhe Per Ambjent Biznesi!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te m...