Te Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira te Bollshme !! - 84m2

E mobiluar
350€ / muaj

  • Rruga Xhorxh Uashington
  • 0
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK603900 - Te Kodra e Diellit, ne vije te pare te unazes se re , jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 84 m2 ne katin e 2 te nje pallati 8 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2013. Apartamenti organizohet ne korridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi njera prej te cilave matrimoniale dhe tjetra me dalje ne ballkon si edhe tualeti me ajrosje natyrale. Orientimi eshte nga lindja cka ben qe te kete drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar pasi ofron nje shumellojshmeri facilitetesh per nje jetese komode. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 84m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Xhorxh Uashington
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

87,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 Buze Rrug... - 88m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek Kodra e Diellit, prane Big Market shitet apartament 2+1+2 Me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe 88 m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pall...

450€ / muaj
Tek Piazza, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Investu... - 86m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Pas Piazzes, ne rrugen "Sulejman Pasha" Jepet me qira super apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6-ka...

E RE
400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Gjimnazi "ismail Qemali", Jepet Me Qira Apartament... - 88m2
Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Ne rrugen "Tefta Tashko" prane Gjimnazit "Ismail Qermali" jepet me qira apartament 2+1 I mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati...