Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament 2+1 me Lokacion Perfekt !! - 106m2

E mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga Abdyl Frashëri
  • 0
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK603898 - Ne Bllok, 20 meter nga Sheshi Wilson, jepet me qira apartament 106 m2 ne katin e 3 te nje pallati 10 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2002. Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes vecuar nga kendi i gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera prej te cilave matrimoniale si edhe tualeti me ajrosje natyrale. Orientimi eshte nga jugu dhe perendimi cka ben qe te drite natyrale gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone elitare me te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 106m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Blloku
Rruga Rruga Abdyl Frashëri
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

650€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Gjimnazi ''petro Nini Luarasi", Jepet Me Qira Apart... - 105m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Tek Gjimnazi ''Petro Nini Luarasi" prane supermarket Spar jepet me qira super apartament 2+1 totalisht i investuar me shume drite dhe hapesira te boll...

164,000€

189,000€

Ne Zonen Me Elitare, Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 I S... - 100m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Zonen Me Elitare, Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Investuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mire administruar dhe i...

E RE
500€ / muaj
Te Stacioni I Trenit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me O... - 110m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Te Stacioni i Trenit, jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ne katin e 8 te nje pallati 12 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i...