Ne Kombinat, Shitet Apartament 1+1 I Sapo Rinovuar !! - 55m2

E pa mobiluar
37,000€

  • Rruga Haki Stërmilli
  • 0
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK603890 - Ne Kombinat, prane shkolles Musine Kokalari, shitet apartament 1+1 me siperfaqe neto 55 m2 ne katin e 1 te nje pallati 4 katesh ekzistues i mirembajtur. Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhomen e gjumit matrimoniale si edhe tualeti me ajrosje natyrale. Orientimi eshte nga jugu dhe veriu cka ben qe te kete drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Apartamentit sapo i eshte bere rikonstruksion total duke filluar nga instalimet elektrike dhe hidraulike te reja, shtrimi i dyshemeve me pllake, vetrata dhe dritare dopio xham cka ofrojne izolim akustik, pajisjet hidrosanitare te reja si edhe instalimi i linjes per kaldaje e cila funksjonon me energji elektrike ose gaz. Zona ne te cilen ndodhet eshte e qete dhe karakterizohet nga levizja e kufizuar e automjeteve. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 55m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Kombinat
Rruga Rruga Haki Stërmilli
Viti i ndërtimit 1970
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Veri Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
47,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 78m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne Fresk, shitet apartament 1+1 ne katin e 2 banim te nje pallati 5 katesh ne nje kompleks ndertim i vitit 2021. Apartamenti ka organizim si me poshte...