Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt !! - 69m2

E mobiluar
54,000€

  • Rruga 3 Deshmoret
  • 0
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK603869 - Ne Yzberisht, prane KMY shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 69 m2 dhe neto 61 m2 ne katin e 7 te nje pallati 8 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2012. Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit matrimoniale po ashtu me dalje ne ballkon si edhe tualeti. Orientimi eshte nga jug-perendimi cka ben qe te kete drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet ofron nje shumellojshmeri facilitetesh per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 69m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 7
Zona Yzberisht
Rruga Rruga 3 Deshmoret
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

57,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar !... - 56m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit, Ne rrugen Rrapo Hekali, prane Big Market, shitet apartament 1+1, ne katin e dyte banim te nje pallati 5 katesh ndertim i 2018. Apa...

50,000€
Prane Xhamllikut, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te... - 55m2
Xhamlliku - Rruga Gjolek Kokona

Prane Xhamllikut tek Restorant Alteo Shitet apartament 1+1 me hapesira te bolleshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 5-katesh ekzis...

250€ / muaj
Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Sapo Inves... - 74m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Ne Bulevardin e Ri jepet me qira apartament 1+1 me sipefaqe 70 m2 ne katin e pare banim te nje pallati 7 katesh i mireadministruar me as...