Prane Ish Restorant Durresit, Shitet Apartament 1+1 Me Hapsira Te Bollshme !! - 72m2

E pa mobiluar
62,000€

  • Rruga Memo Meto
  • 532
  • 1 dhomë
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK603788 - Prane Ish Restorant Durresit, Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe neto 64 m2 ne katin e pare te nje pallati 7 katesh ndertim i vitit 2000. Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale si dhe dy tualete njeri prej te cileve me ajrosje natyrale. Ballkoni me nje siperfaqe 8 m2 eshte mbyllur dhe eshte futur brenda duke i shtuar edhe kte siperfaqe apartamentit. Apartamenti orientohet nga jugu cka ben qe te kete drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion dhe vizite ne prone na komunikoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 72m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Restorant Durresi
Rruga Rruga Memo Meto
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Veri Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

72,000€
Te Farmacia 10, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire! - 72m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10 Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Spektakolare! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje kompleksi rezidencial, ka siperfaqe totale prej 72...

69,500€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Me... - 77m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1 me hapesira te bolleshme. Garden Residence Turdiu eshte nje kom...

69,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Xhamise Se Tabakeve, Shitet Apartament 1+1 Ideal... - 62m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise se Tabakeve, Shitet Apartament ideal per banim dhe per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te mireadministruar me...