Te Shallvaret, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme Dhe Orientim Perfekt !! - 157m2

E mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Reshit Çollaku
  • 93
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK603768 - Te Shallvaret, jepet me qira apartament 3+1 me siperfaqe 157 m2 ne katin e 2 te nje pallati 9 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2000. Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, tre gjoma gjumi dy prej te cilave matrimoniale si dhe dy tualete njeri prej te cileve eshte me ajrosje natyrale. Orientimi eshte nga lindja dhe perendimi cka ben qe te kete drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar duke pare distacen shume te afert me qendren dhe me disa prej institucioneve me te rendesishme ne vend, linja urbani shkolla kopshte markete etj. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne numrin +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 157m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Qender
Rruga Rruga Reshit Çollaku
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

500€ / muaj
Prane Qendres Toptani, Jepet Me Qira Ambjent Komercial... - 40m2
Qender - Rruga George W. Bush

Shume prane qendres tregtare Toptani jepet me qera ambjent komecial 40m2 ne katin zero te nje pallati 9 katesh. Ambjenti eshte hapesire e hapur me nje...

600€ / muaj
Ne Qender, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Ne Nderti... - 105m2
Qender - Rruga Papa Kristo Negovani

Ne Qender, tek Rruga Papa Kristo Negovani, ne Rezidencen Mozart, jepet me qira Super Apartament 2+1 me post parkimi te perfshire ne cmim. Apartamenti...

600€ / muaj

700€ / muaj

Prane Shkolles Se Baletit, Jepet Me Qira Apartament 3+1... - 141m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles Se Baletit, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ka nje siperfaqe te madhe dhe nje ballkon me pamje nga...