Ne Porcelan, Prane Urdherit Te Farmacisteve Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte !! - 67m2

E pa mobiluar
66,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 690
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK603643 - Ne Porcelan, prane Urdherit te Farmacisteve shitet apartament 1+1 me siperfaqe 67 m2 dhe siperfaqe neto 60 m2, ne katin e 5 te nje pallati 9 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2020. Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhomen e gjumit matrimoniale dhe tualeti me ajrosje natyrale. Cilesia e ndertimit eshte shume e mire dhe mund te permendim sistemin kapot nga jashte pallatit cka ofron izolim termik ne brendesi te apartamentit, dritaret dhe vetratat dopio xham cka ofrojne izolim akustik, e gjithe siperfaqja e dhomave e shtruar me parket, pajisjet e tualetit incaso etj. Orientimi eshte nga jugu dhe lindja cka ben qe te kete drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Zona ne cilen ndodhet i ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Prona eshte ne proces hipotekimi. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 67m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Porcelan
Rruga Rruga Xhanfize Keko
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

75,000€
Cmim i diskutueshem
Te Bulevardi Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Ver... - 90m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Te Bulevardi Bajram Curri, prane shkolles Besnik Sykja, shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 90 m2 nga te cilat 63.4 m2 neto, 20.7 m2 verande si d...

65,700€
Ne Rezidencen Euro 3D, Shitet Apartament 1+1 Me Orienti... - 71m2
Selita - Rruga Hasan Vogli

Ne rrugen Hasan Vogli, shitet apartament 1+1 ne Rezidence, ndertim i vitit i 2020 shume cilesor dhe i mirembajtur. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te...

58,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Hotel Diplomat 2, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per... - 63m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Rruga Irfan Tomini

Prane Hotel Diplomat 2, ne rrugen "Irfan Tomini" shitet apartament 1+1 ideal per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5-katesh...