Perballe Harry Fultz, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Investuar !! - 106m2

E mobiluar
450€ / muaj

  • Rruga Petro Marko
  • 218
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK603638 - Perballe Harry Fultz, jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 96 m2 ne katin e pare banim te nje pallati 8 katesh i mireadministruar me ashensor ndertim i vitit 2007. Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit, dy dhomat e gjumit njera prej te cilave matrimoniale si dhe dy tualete. Investimi ne prone eshte i konsiderueshem duke nisur nga mobilimi, pajisjet e kuzhines te gjitha te markes Teka, shtrimi me parket i te gjitha dhomave dhe sallonit, si dhe kondicionimi i apartamentit. Orientimi eshte nga jugu dhe nga perendimi cka ben qe te kete drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Zona ne cilen ndodhet eshte shume afer me unazen e vogel dhe qendren e Tiranes, si dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese komode. Per me teper informacione apo vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 106m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Harry Fultz
Rruga Rruga Petro Marko
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

600€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perf... - 106m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Bllok, 20 meter nga Sheshi Wilson, jepet me qira apartament 106 m2 ne katin e 3 te nje pallati 10 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i...

450€ / muaj
Tek Piazza, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Investu... - 86m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Pas Piazzes, ne rrugen "Sulejman Pasha" Jepet me qira super apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6-ka...

E RE
500€ / muaj
Te Stacioni I Trenit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me O... - 110m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Te Stacioni i Trenit, jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ne katin e 8 te nje pallati 12 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i...