Ne Qender, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme !! - 104m2

E mobiluar
110,000€

  • Rruga Sulejman Pasha
  • 1120
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK603583 - Ne Qender, mbrapa Piazes dhe Cirkut te Tiranes shitet apartament 2+1 me siperfaqe ne certifikate pronesie 69.84 m2, siperfaqe neto te shkelshme 94.6 m2 + 9 m2 ballkon. Apartamenti gjendet ne katin e 3 te nje pallati 6 katesh i mireadministruar ndertim i vitit 1996. Organizimi fillon me koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera prej te cilave matrimoniale si dhe tualeti me ajrosje natyrale. Orientimi eshte veri dhe lindje cka ben qe te kete drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte me e kerkuara, qendra e Tiranes dhe aksesi eshte shume i shpejt ne akset kryesore si Rruga e Durresit, Bulevardi Zogu I etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Qender
Rruga Rruga Sulejman Pasha
Viti i ndërtimit 1996
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

115,000€
Tek Pallati Me Shigjeta, Shitet Apartament 2+1 Me Hapes... - 120m2
Pallati me Shigjeta - Bajram Curri Boulevard

Tek Pallati me Shigjeta, shitet apartament 2+1 me hapesire te bollshme buze rruges kryesore. Apartamenti me siperfaqe neto 100 m2 dhe 20 m2 verande nd...

186,500€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfek... - 111m2
Qender - Rruga Papa Kristo Negovani

Ne Qender, tek Rruga Papa Kristo Negovani, ne Rezidencen Mozart, Shitet Super Apartament 2+1+2 me planimetri te rregullt !! Apartamenti lokalizohet n...

101,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Fushes Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim... - 84m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Prane kompleksit Sportiv Ali Demi, shitet apartament 2+1 ne katin 2 banim ne nje ndertim te vitit 2021. Apartamenti eshte ne faze ndertimi ne objekt b...