Ne Rrugen Xhanfize Keko, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme !! - 115m2

E mobiluar
115,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 199
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK603457 - Ne Rrugen Xhanfize Keko, 50 meter nga Rruga Bardhyl, shitet apartament 3+1 me siperfaqe 115 m2 ne katin e dyte te nje pallati 5 katesh ekzistues ndertim i vitit 1971 me tulla te bardha. Apartamenti organizohet ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatmit plus nje ambjent gatimi te vecuar nga salloni, tre dhoma gjumi dy prej te cilave me dalje ne ballkon dhe njera me tualet te dedikuar me ajrosje natyrale, po ashtu edhe nje tualet tjeter i perbashket i aksesueshem nepermjet koridorit dhe me ajrosje natyrale. Apartamenti orientohet nga jugu dhe perendimi cka i ofron mundesi qe te kete ndricim natyral pjesen me te madhe te dites. Apartamenti ka investim cilesor ne brendesine e tij duke nisur nga mobilimi, shtrimi me parket ne gjithe siperfaqen e tij, vetratat dopio xham si dhe izolimi termik nga jashte i cili eshte duke perfunduar. Zona ne cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni kompanine Real Deal ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Rr. Bardhyl
Rruga Rruga Xhanfize Keko
Viti i ndërtimit 1971
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

110,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 I... - 107m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Tek Bulevardi Bajram Curri prane Ures se Delijorgjit shitet apartament 3+1+2 tualete i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pall...

123,000€
Tek Xhamlliku, Shitet Apartament 3+1 Ne Ndertim Te Ri !... - 134m2
Xhamlliku - Xhamlliku

Shitet Apartament ne zonen e Xhamllikut, tek ish Profarma 3+1+2 tualete +2 ballkone ne katin e 6-te banim ne nje ndertim te ri te vitit 2021. Apartame...

100,000€
Cmim i diskutueshem

107,000€

Ne Astir, Shitet Super Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bo... - 119m2
Astir - Rruga Aleksandri i Madh

Ne Astir, prane Bar Unik shitet apartament 3+1 me siperfaqe bruto 119 m2 dhe neto 104m2 ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh i mireadministruar me ash...