Ne Fresk, Prane Deges Se Thesarit, Shitet Njesi Biznesi Open Space !! - 104m2

E pa mobiluar

115,000€

109,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 125

Përshkrimi i pronës

REFAK603403 - Ne Fresk, Prane deges se Thesarit shitet njesi tregtare me siperfaqe 104 m2 e cila ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh ndertim i vitit 2011. Dyqani organizohet nga nje hapsire open space dhe mund te pershtatet per tipologji te ndryshme biznesi. Ambienti ka funsksionuar per shume vite si klinike dentare dhe eshte ndare momentalisht me mure gipsi, por mund te konvertohet ne hapesire open space ne cdo moment. Dyqani ne krahun e lindjes eshte totalisht me vetrate xhami cka eshte nje mundesi e mire brandimi per biznesin i cili do funksjonoje. Orientimi eshte nga lindja cka ben qe te kete drite natyrale pjesen e pare te dites. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Fresk - Linze - Dajt
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

109,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 104m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, prane Bar Bosfor shitet apartament 2+1+2 dhe 2 ballkone me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe bruto 104.23, neto 95.44 m2 ndodh...

119,000€
Ne Fresk, Shitet Ambient Komencial Openspace !!! - 113m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Dajti

Ne rrugen e Dajtit, prane Rezidences Lugano shitet ambient komercial me siperfare 113.30 m/2. Ambienti ndodhet na katin 0, eshte openspace me lartesi...

120,000€
Te Pediatria, Shitet Dyqan Per Tipologji Te Ndryshme Bi... - 50m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Pediatria, Shitet Dyqan Ne Katin 0 Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues te mireadministruar...