Te 5 Maji, Prane Concord Center, Jepet Me Qira Ambient Biznesi !! - 150m2

E mobiluar
1,200€ / muaj

  • Rruga 5 Maji
  • 42

Përshkrimi i pronës

REFAK603401 - Te Rruga 5 Maji, prane Concord Center, jepet me qira restorant me siperfaqe 150 m2. Restoranti Gjendet ne katin 0 te nje pallati 7 katesh ndertim i vitit 2021. Restoranti ka lartesi te madhe dhe eshte ndare ne brendesine e tij ne dy kate, dhe ka siperfaqe te shfrytezueshme ne ambjentin perjashta ne te dy krahet e tij. Restoranti eshte ne gjendje pune dhe eshte i pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme per funksionim, kuzhina dhe mobilimi por mund te jepet edhe bosh me cmimin 1000 euro ne muaj . Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 150m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 0
Zona 5 Maji
Rruga Rruga 5 Maji
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
1,600€ / muaj
Prane Ministrise Se Jashtme, Jepet Me Qira Super Ambjen... - 320m2
Ministria e Jashtme - Bulevardi Zhan D'Ark

Prane Ministrise se Jashtme, jepet me qira super ambjent komercial i investuar per Bar-Restorant-Zyra ose aktivitete te tjera te ngjashme, buze rruge....

500,000€
Ne Rrugen 5 Maji, Prane Shkolles Tirana Jone Shitet Nje... - 225m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Ne rrugen 5 Maji, prane shkolles Tirana Jone shitet njesi biznesi me siperfaqe 225 m2 ne gjendeje pune si Bar-Kafe ne katin 0 te nje pallati 8 katesh...