Ne Misto Mame, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme !! - 127m2

E mobiluar
105,000€

  • Rruga Artin Basha
  • 1525
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK603392 - Ne Misto Mame, prane KMY, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 127 m2 ne katin e pare banim te nje pallati 9 katesh i mireadminististruar me ashensor ndertim i vitit 2011. Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne verande, me pas vazhdojme me dy dhoma gjumi njera prej te cilave matrimoniale, me tualet te dedikuar me ajrosje natyrale dhe me dalje ne verande, si dhe nje tualet i perbashket. Apartamenti ka nje verande 17m2 te mbuluar me cati druri. Cilesia e ndertimit dhe investimit ne prone eshte e konsiderueshme, ku mund te permendim vetratat dhe dritaret dopio xham cka mundesojne izolim akustik, polesterol midis mureve cka mundeson izolim termik, si dhe sistemi i kondicionimit te brenshem inverter Midea. Orientimi eshte nga lindja cka ben qe te kete drite natyrale pjesen e pare te dites. Zona ne cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per informacione me te detajuara dhe vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 127m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Misto Mame
Rruga Rruga Artin Basha
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
110,000€
Okazion Kleringu! Ne Rezidencen Porcelan 3, Shitet Apar... - 110m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Perballe Tv Klanit, ne rruge kryesore shitet apartament 2+1+2 "Rezidencen Porcelan 3"aktualisht ne faze ndertimi karabina.Apartamenti ndodhet ne kompl...

E RE
100,000€
Super Okazion! Tek Kompleksi Mirabella, Shitet Apartame... - 117m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Kongresi i Manastirit

Super Okazion! Prane Spitalet Nene Tereza ne "Rezidencen Maribella" ne ndertim te ri te vitit 2022, shitet apartament 2+1 ne katin e 1 banim, me orien...

108,000€
Tek Kompleksi Asl, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 99m2
Xhamlliku - Rruga Sadik Petrela

Prane Xhamllikut, shitet super apartament 2+1 ne ndertim te ri dhe me planimetri perfekte! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 10-katesh....