Prane Gjimnazit Partizani, Shitet Apartament 2+1 Super I Investuar !! - 102m2

E mobiluar
135,000€

  • Rruga 4 Dëshmorët
  • 220
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK603372 - Prane Gjimanit Partizani shitet apartament 2+1 me siperfaqe 102 m2. Apartamenti gjendet ne katin e 3 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2005 . Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes te vecuar nga kendi i gatimi me dalje ne ballkon, me pas kemi dy dhoma gjumi matrimoniale si dhe dy tualetet e perbashketa. Apartamenti eshte i mireinvestuar ku mund te permendim mobilimin cilesor, kuzhinen incaso si dhe kodicionimi. Apartamenti orientohet nga jug-lindja cka ben qe te kete drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Zona ne cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jetese sa me komode. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Për një vizitë në prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 102m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Qender
Rruga Rruga 4 Dëshmorët
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

350€ / muaj
Ne Qender Te Tiranes, Jepet Super Apartament 2+1 Me Qi... - 92m2
Qender - Rruga e Dibrës

Ne Qender te Tiranes ne nje nga zonat me te mira tek Selvia jepet me qira super apartament 2+1 me dy tualete ne nje pallat te ri me ashensor. Apartame...

115,000€

130,000€

Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Me Garazh Te Perfshir... - 109m2
Ali Demi - Ali Demi

Ne Ali Dem shitet apartament 2+1+2 me garazhd. Apartamenti eshte i organizuar ne dy ambiente: ambientin e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines me ha...

125,000€

132,000€

Tek Uet-Ja, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Lindje! - 120m2
UET - Rruga Sali Butka

Mbrapa UET-ja, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, midis Rruges se Kavajes dhe Bulevardin Gjergj Fishta, shitet apartament 2+1+2, i investuar shume...