Ne Fresk, Shitet Apartament 3+1 Me Pamje Spektakolare !! - 119m2

E pa mobiluar
96,000€

  • SH54
  • 139
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK603371 - Ne Fresk, prane Auto Kalaja shitet apartament 3+1 me siperfaqe 119 m2 me planimetri te rregullt dhe pamje spektakolare. Apartamenti gjendet ne katin e 4 banim te nje pallati 4 katesh me cilesi te larte punimesh, ku mund te permendim vetratat termike per ruajtjen e temperaturave dhe kunder kondensimit, dritatet dopio xham, izolim termik me polisterol, sistem kaldaje, ndertim i vitit 2015 i mireadministruar dhe me ashensor. Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, ne tre dhoma gjumi matrimoniale dy prej te cilave me dalje ne ballkon si dhe me dy tualete te perbashketa te dy me ajrosje natyrale. Apartamenti eshte ne fazen e perzgjedhjes se pllakave, dyerve dhe pajisjeve te tualetit. Orientimi eshte nga lindja dhe perendimi cka ben qe te kete drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Për një vizitë në prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 119m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 4
Zona Fresku
Rruga SH54
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

95,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Super Papafingo 3+1+2 Me Hapesira Te B... - 158m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, ne Rrugen "Muhamet Deliu" prane Furre Buke "Melisa" Shitet super papafingo 3+1+2 tualete me hapesira te bollshme dhe me verande. Papafingo m...

E RE
102,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Te Rr... - 123m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Prane Viva Market, Shitet Apartament 3+1 totalisht i mobiluar dhe me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pal...

E RE
100,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 3+1 Me Shume Drite !! - 107m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk, prane Institutit te Fizikes Berthamore shitet apartament 3+1 ne katin e pare te nje pallati 6 katesh te mireadministruar, ndertim i vitit 20...