Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme !!! - 107m2

E mobiluar
105,000€

  • Rruga Albanopoli
  • 251
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK603362 - Ne Don Bosko, prane Alb Market, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 107 m2 !! Apartamenti gjendet ne katin 4 te nje pallati 7 katesh te mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2012. Apartamenti organizohet ne sallonin e ndenjes te vecuar nga kendi i gatimit dhe me dalje ne ballkon, me pas nepermjet koridorit behet shperndarja e ambjenteve ne dy dhomat e gjumit njera prej te cilave matrimoniale si dhe ne tualetin e perbashket. Apartamenti eshte i gjithi i shtruar me parket ka vetrata dopio xham si dhe eshte totalisht i mobiluar. Orientimi eshte nga lindja cka ben qe te kete drite natyrale pjesen e pare te dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nder zonat me te mira te Tiranes, e cila ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 107m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Albanopoli
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

96,000€

103,000€

Okazion! Prane Vizion Plus, Shitet Apartament 2+1 Idea... - 104m2
Don Bosko - Don Bosco

Okazion! Prane Vizion Plus, Shitet Apartament 2+1 Ideal Për Investim, Per Vetem 923€/m2 !! Apartamenti ndodhet tek pallati i dyqanit Vodafone, buze r...

E RE
114,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Xhamlliku, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Shume D... - 120m2
Xhamlliku - Rruga Telo Ndini

Ne zonen e Xhamllikut prane Supermarket SPAR shitet super apartament 2+1+2 tualete me shume drite dhe hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne kat...

77,700€

85,000€

Okazion !! Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hap... - 111m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Okazion !! Ne Don Bosko, prane Viva Market shitet apartament 2+1+2 per vetem 700 euro/m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje palllati 7-katesh...