Prane Bulevardit Te Ri Te Tiranes, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri !! - 73m2

E pa mobiluar
65,700€

  • Rruga Filip Jano
  • 541
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK603354 - Prane Bulevardit te Ri te Tiranes, Tek Ish Stacioni i Trenit, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 73 m2 ne kompleks te ri. Firma ndertuese eshte Gener 2, nje nder firmat me prestigjoze ne ndertim per nga cilesia e ndertimit. Kompleksi ka akses ne rrugen kryesore qe lidh Bulevardin e Ri me rrugen Jordan Misja, si dhe ndodhet vetem 5 minuta larg nga Ish Stacioni i Trenit. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te njeres prej kullave te ndertimit dhe organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambienteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, ne dhomen e gjumit matrimoniale si dhe tualetin e perbashket i aksesueshem nepermjet koridorit. Apartamenti ka orientim veri - lindje cka ben qe te kete drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Disponojme dhe dy tipologji te tjera apartamentesh 1+1 ne kete kompleks. Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni me Real Deal Properties +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 73m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Filip Jano
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Veri Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

77,000€
Cmim i diskutueshem
Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per In... - 57m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri 12 katesh te mireadministruar dh...

77,000€
Cmim i diskutueshem
Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per In... - 54m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna E Parisit Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri 12 katesh te mireadministruar dh...

68,000€
Tek Kristal Center, Shitet Apartament 1+1, Super I Inve... - 40m2
Komuna e Parisit - Rruga Ndrek Luca

Tek Kristal Center, shitet apartament i pershtatur ne 1+1, teresisht i investuar. Apartamenti nodhet ne katin e 3 te njeres prej godinave te Kompleksi...