Tek Myslym Shyri, Jepet Apartament 2+1 Me Qera !! - 115m2

E mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga Him Kolli
  • 167
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK603296 - Tek Myslym Shyri, Jepet Apartament 2+1 Me Qera !!! Apartamenti ndodhet e katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me siperfaqe 115 m2. Eshte i organizuar ne menyre shume te rregullt, me koridor qe ben shperndarjen e ambjenteve: salloni i ndenjes, kuzhina me mobilim te ri dhe modern te lidhura me nje ballkon te madh, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar me dritare, dhome teke me dy krevat dhe me dalje ne ballkon, tualet qendror. Apartamenti eshte i investuar, i shtruar me parket, me sistem kondicionimi, ka izolim akustik duke ofruar kushte komode per jetese. Orientimi Jug-Lindje ofron ndricim te mire natyral gjate gjithe dites. Zona ku ndodhet eshte shume e favorshme per jetese dhe shume prane qendres. Per me teper informacion apo per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Him Kolli
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
500€ / muaj
Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 85m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti...

E RE
172,500€
Prane Myslym Shyrit, Shitet Super Apartament 2+1 !! - 124m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Prane Rruges Myslym Shyri, shitet apartament 2+1 me ambjent gatimi me vete ( e cila mund te perdoret edhe si dhome e 3-te ) me siperfaqe totale 124 m...

85,000€

90,000€

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!! - 83m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1 I Sapoinvestuar. Apartamenti ka siperfaqe 83 m2 ne katin e 5 te nje pallati ekzistues i mireadministruar. Apart...