Shiten Apartamente Te Tipologjise 1+1 Dhe 2+1, Prane Unazes Se Madhe Te Tiranes !! - 691m2

E pa mobiluar
850€

  • Rruga Selim Brahja
  • 141

Përshkrimi i pronës

REFAK603285 - Prane unazes se madhe te Tiranes dhe prane Liqenit Artificial shiten apartamente te tipologjise 1+1 dhe 2+1. Janë projektuar apartamente me madhësi të përshtatshme edhe të shfrytëzueshme të tipit 1+1 dhe 2+1. Ndertimi ka cilesi te larte punimesh dhe zona ne te cilen po ndertohet ndodhet ne nje pike strategjike, shume prane unazes se madhe cka bene qe te jete shume lehte i aksesueshem. Momentalisht pallati gjendet ne fazen e ndertimit dhe pritet te mbaroje ne fund te vitit 2021. Godina do jete e organizuar me 1 kat per biznese dhe sherbime dhe 4 kate banim. Apartamentet kane planimetri te rregullta dhe jane lehtesisht te shfrytezueshme. Cmimi i shitjes momentalisht eshte vetem 850 euro m/2, 100 euro me pak per m/2 nga momenti kur do te mbarojne punimet. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 691m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament
Kati 2
Zona Sauk
Rruga Rruga Selim Brahja
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 5

Tipare

Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

300€ / muaj
Jepet Me Qira 1+1 Tek Kompleksi Panorama, Tek Hipoteka. - 67m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Jepet me qira apartament 1+1 tek Kompleksi Panorama me nje siperfaqe 67 m2. Apartamenti ndodhet katin e 9 te nje pallati te ri shume cilesor i paji...

E RE
600€ / muaj

800€ / muaj

Te Xhamia E Tabakeve Rruga Shyqyri Ishmi Jepet Me Qira... - 57m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise se Tabakeve jepet me qira ambient komercial. Ambienti eshte me fasade xhami qe ju lejon te reklamoni biznesin tuaj. Ambienti ka nje sip...

Tek Rezidenca Touch Of The Sun, Jepet Me Qira Super Apa... - 146m2
Sauk - Rruga Ibrahim Shalqizi

Tek Kompleksi Rezidencial Touch of the Sun, jepet me qira super apartament 3+1+2, i super investuar se bashku me post parkimi. Apartamenti eshte i org...