Ne Astir, Shiten Apartamente 2+1 Ne Ndertim Te Ri 620 Euro m/2!! - 211m2

E pa mobiluar
620€

  • Boulevard Kashar
  • 271
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK603280 - Ne Astir, Tek Kompleksi Vila L Shiten Apartamente 2+1 me siperfaqe 106 m/2 dhe 105 m/2 . Kompleksi ka punime mjaft cilesore, ku mund te permendim vetratat dopio xham me izolim termik, izolim akustik, sistem kondicionimi multi split, si dhe sistemet hidraulike te markave cilesore. Apartamentet organizohen ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, ne dy dhomat e gjumit njera prej te cilave me dalje ne ballkon si dhe 2 tualete te perbashketa. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 211m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Astir
Rruga Boulevard Kashar
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami Orientimi Veri Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

350€ / muaj
Ne Qender Te Tiranes, Jepet Super Apartament 2+1 Me Qi... - 92m2
Qender - Rruga e Dibrës

Ne Qender te Tiranes ne nje nga zonat me te mira tek Selvia jepet me qira super apartament 2+1 me dy tualete ne nje pallat te ri me ashensor. Apartame...

900€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Kosovareve, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 120m2
Rr. e Kosovareve - Rruga e Kosovarëve

Ne nje nder zonat me eskluzive te Tiranes, tek Rruga Kosovareve, jepet me qira super apartament 2+1+2, se bashku me garazhd, me mobilim teper cilesor...

E RE
350€ / muaj
Tek Mozaiku I Tiranes, Jepet Apartament 2+1 Me Qira !! - 87m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Naim Frashëri

Prane “Mozaikut te Tiranes” ne nje zone mjaft te mire banimi jepet me qera apartament 2+1 ne katin e katert te nje pallati pese katesh. Apartamenti o...