Shitet Njesi Biznesi, Prane Maternitetit te Ri !!! - 108m2

E pa mobiluar
250,000€

  • Rruga Endri Keko
  • 121

Përshkrimi i pronës

REFAK603277 - Prane Maternitetit te Ri ne Rrugen "Endri Keko " shitet njesi tregtare 108m2. Ambjenti ka nje lartesi 4.80 m dhe eshte i ndare ne brendesine e tij ne dy kate me konstruksion hekuri. Kjo ndarje ben te mundur shfrytezimin maksimal te siperfaqes si dhe shfrytezimin ne lartesi me nje kat tjeter. Ambjenti ka sherbyer per supermarket dhe mund te shitet bashke me pajisjet e nevojshme me nje cmim te diskutueshem. Njesia gjendet ne rruge kryesore dhe ka nje pozicion te favorshem per biznese te ndryshme. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 108m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Materniteti i Ri
Rruga Rruga Endri Keko
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

210,000€

250,000€

Tek Blv. Zogu I Pare, Ne Qender Biznesi Shitet Dyqan Id... - 72m2
Qender - Zogu I Boulevard

Ne Qendren e Qytetit, tek Bulevardi Zogu i Pare, ne zonen me dinamike te Tiranes, perballe Ish Stacionit te Trenit ku aktualisht eshte ndertuar dhe Bu...

279,000€
Tek Materniteti I Ri Shitet Ambient Komercial, Aktualis... - 135m2
Materniteti i Ri - Bajram Curri Boulevard

Prane Maternitetit Te Ri Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne zone shume te kerkuar dhe aktualisht eshte i dhene me qira per klinike okulisti...