Tek Bulevardi i Kasharit, Shitet Super Apartament 2+1 i Sapo Investuar !!!! - 102m2

E mobiluar
95,000€

  • Boulevard Kashar
  • 1142
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK603264 - Ne Bulevardin e Ri te Kasharit shitet super apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti gjendet ne katin e 8 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar me ashensor ndertim i vitit 2013. Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, ne dy dhomat e gjumit matrimoniale njera prej te cilave me dalje ne ballkon si dhe dy tualetet e perbashketa njera prej te cilave eshte kthyer ne lavanderi. Apartamenti ka nje investim te konsiderueshem ne mobilim si dhe investim te ngurte, ku mund te permendim patinimin e gjithe apartamentit, sistemin kapot te mureve cka ofron termoizolim te apartamentit, parket i cilesise maksimale AC5, Vetrat dopio xham, dy kondicionera inverter te markes HAIER, tualeti incaso me pajisje te markes GEBERIT si dhe siguaracion 10 vjecar per mbrojtje te prones ndaj termetit. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per informacione me te detajuara dhe vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 102m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Yzberisht
Rruga Boulevard Kashar
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

103,000€
Cmim Okazion! Tek Farmacia 10, Shitet Super Apartament... - 114m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion! Kompleksi perbehet nga disa godina banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 k...

99,000€
Cmim i diskutueshem

105,000€

Prane Kompleksit Halili, Shitet Apartament 2+1 Ideal... - 101m2
Selvia - Rruga e Dibres

Prane Kompleksit Halili, shitet apartament 2+1 ne katin e 6-te te nje pallati me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen...

97,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira... - 70m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Emin Duraku

Tek Stadiumi Dinamo, ne Rrugen Emin Duraku, shitet apartament 2+1, me siperfaqe totale 70 m/2, ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne vitin 198...