Tek Fresku, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim te Ri !! - 88m2

E pa mobiluar
68,900€

  • Rruga Sotir Caci
  • 450
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK603161 - Tek Fresku, Shitet 2+1 Ne Rezidencen Platea, prane restorant Qesaraka. Në Rezidencën Platea janë projektuar apartamente me madhësi të përshtatshme edhe të shfrytëzueshme të tipit 1+1, 2+1 dhe 3+1. Cilesia e ndertimit ne kete kompleks rezidencial eshte maksimale, muret ndarëse janë të termoizoluara sipas standarteve europiane. Në Rezidencën Platea është aplikuar sistemi i termoizolimit i tipit “kapotë”, i cili është një sistem multi shtresor që përmban, Poliesterol me dendësi 25 kg/m³ dhe trashësi 5cm, Polisteren me dendësi 80 kg/m³ dhe trashësi 3cm, Rrjetë me fibra xhami për suvatimet, Kollë technofix 3-5mm me përmbajtje të lartë rezine, që mundëson ngjitje të shpejtë e të fortë , Kollë Rofix 3-5mm, Astar për grafiato, Grafiato 1.5-2 e gatshme me kova dhe me ngjyrë. Ky sistem garanton termoizolim ideal të strukturës dhe e mbron atë nga lagështia. Vetrata dhe dritaret dopio xham te cilat bejne te mundur po ashtu izolimin termik dhe akustik. Rreth 90% e ambjenteve të përbashkëta dhe atyre sanitare, janë me ndriçim dhe ajrosje natyrale duke perfshire edhe shkallet. Rezidenca “Platea” ndodhet në verilindje të Tiranës, pranë malit të Dajtit. Ne perfundim te unazes se Tiranes do te kete akses ne nje distance 500 meter. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 88m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Fresku
Rruga Rruga Sotir Caci
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

79,000€
Tek Restorant Fresku, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim... - 115m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Prane Restorant Freskut, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 6 banim ne nje pallati 9 katesh, ndertim i vitit 2009 te mirembajtur dhe me ashens...

66,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire !!! - 91m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Tek Fresku, ne rrugen Muhamet Deliu shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te mirembajtur ndertim i vitit 2016. Apartamenti ka organizim si...

78,000€
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1+2 Me Orientim Perfe... - 104m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Perballe KMY-se shitet apartament 2+1+2 tualete me orientim perfekt Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati 8-k...