Tek Unaza e Re, Shitet Apartament 2+1 !! - 130m2

E mobiluar
130,000€

  • Rruga Nexho Konomi
  • 182
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK603159 - Te Unaza e Re, ne nje nga komplekset me ndertim shume te mire ne Tirane, Shitet Apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje koridor te vogel i cili ben te mundur aksesin ne tualetin e perbashket dhe ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon. Me pas koridori vazhdon shperndarjen e ambjenteve ne dy dhomat e tjera njera matrimoniale me tualet dhe tjera per femije. Te tre ambjentet e shtepise, dy dhomat matrimoniale si dhe salloni me kuzhinen kane dalje ne ballkon. Apartamenti ka sistem kondicionimi multi split, vetratat jane dopio xham cka bejne te mundur izolimin akustik dhe termik. Po ashtu edhe muret ndares jane me izolim termik. Kompleksi njihet per cilesine e larte te ndertimit. Zona ofron shume facilitete si farmaci, restorante, bar kafe si dhe disa linja urbane lehtesisht te aksesueshme. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Unaza e Re
Rruga Rruga Nexho Konomi
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

135,000€

139,000€

Prane Gjimnazit Partizani, Shitet Apartament 2+1 Super... - 102m2
Qender - Rruga 4 Dëshmorët

Prane Gjimanit Partizani shitet apartament 2+1 me siperfaqe 102 m2. Apartamenti gjendet ne katin e 3 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar me as...

115,000€

130,000€

Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Me Garazh Te Perfshir... - 109m2
Ali Demi - Ali Demi

Ne Ali Dem shitet apartament 2+1+2 me garazhd. Apartamenti eshte i organizuar ne dy ambiente: ambientin e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines me ha...

125,000€

132,000€

Tek Uet-Ja, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Lindje! - 120m2
UET - Rruga Sali Butka

Mbrapa UET-ja, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, midis Rruges se Kavajes dhe Bulevardin Gjergj Fishta, shitet apartament 2+1+2, i investuar shume...