Jepet Me Qira Ambient Biznesi Ne Zonen Me Te Mire Ne Tirane !!! - 110m2

E pa mobiluar
1,200€ / muaj

  • Rruga Sami Frashëri
  • 153

Përshkrimi i pronës

REFAK08996 - Ne zonen me te mire ne Tirane tek Drejtoria e Policise jepet per qira super Ambient per Zyra dhe aktivitete te tjera biznesi. Ambjenti ndodhet ne katin e 3-te te nje qendre biznesi me fasade te madhe xhami nga rruga kryesore e trajtuar si open-space dhe po ashtu ka dy tualete dhe nje depo. Ambienti eshte i pajisur me sistem aspirimi dhe kondicionimi inverter, parket. Siperfaqja e brendshme eshte 110m². Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 3
Zona Drejtoria e Policise
Rruga Rruga Sami Frashëri
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Depo

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

2,000€ / muaj
Tek Shallvaret, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra ! - 180m2
Drejtoria e Policise - Rruga Reshit Çollaku

Tek Shallvaret, prane shkolles "Dora Distria", jepet me qira super ambient per zyra. Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues dhe eshte...

1,250€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Komercial, Ne Qender Te Tiranes !... - 250m2
Qender - Rruga Urani Pano

Jepet me qira ambient komercial ne qender te Tiranes, ne nje pallat te vitit 2013 me pamje nga 15-kateshi. Ambienti ndodhet ne nje pallat 13 katesh me...

1,300€ / muaj
Tek Alpas Center, Jepet Super Ambient Zyre 155 M2 Me Q... - 160m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Alpas Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra , me nje lokacion fantastik ne qender. Apartamenti organizohet ne nje sallon openpace i cil...