OKAZION Ne Fillim te Don Boskos, Shitet Apartament 2+1 Me Hapsira Te Bollshme !! - 113m2

E mobiluar
79,000€

  • Rruga Don Bosko
  • 2586
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK08822 - Ne zonen e Don Boskos prane shkolles “Qazim Turdiu” shitet super apartament 2+1 me planimetri shume te mire dhe me siperfaqe te bollshme. Siperfaqja e hipotekuar eshte 96m². Apartamenti organizohet ne nje koridor hyres qe ndan hapsiren kryesore te shtepise ne te djathte ne nje ambjent ndenje te bollshem me dalje ne nje ballkon-verande te madhe, ne te majte eshte ambjenti i gatimit dhe ngrenies. Me pas kalohet ne nje koridor te vogel qe ndan ambjentin e dites nga i nates ku ndodhen dy dhoma gjumi njera me ballkon tjeter te vogel dhe nje tualet. Apartamenti ka strukture shume te mire kryesisht eshte i orientuar lindje dhe vetem dritarja e gatimit ne veri. Ka pamje te lire nga Dajti dhe ndodhet ne nje zone te qete per banim dhe te sistemuar. Gjithashtu ka akses nga disa drejtime si per makine ashtu edhe per kembesore. Ka prane facilitete te shumta si kopshte, shkolla, qendra shendetesore, markete etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone kontaktoni prane Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 113m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Don Bosko
Viti i ndërtimit 2001
Kate Gjithsej 8

Tipare

Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Hipotekë I mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
88,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !! - 104m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji, ne kompleksin Alb Edil, shitet apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri teper cilesor. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te...

80,000€

85,000€

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1 Me Shume... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rugen "Dritan Hoxha" prane ProCredit Bank, shitet apartament 2+1 me shume drite, me nje siperfaqe prej 96 m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te te nje pal...

85,000€
Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Apartamet 2+1 I Mobil... - 72m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Shkolles se Baletit, ne rrugen Shyqyri Ishmi shitet apartament 2+1 i mobiluar ne katin e 5-te dhe te rinovuar vitin e fundit. Apartamenti shitet...