Ne Komunen e Parisit, Jepet me Qira Ambient per Zyra/ Klinika etj. - 90m2

Pjesërisht e mobiluar
1,000€ / muaj

  • Rruga Dhimitër Shuteriqi
  • 43

Përshkrimi i pronës

REFAK087508 - Ne zonen e Komunes se Parisit, prane shkolles Kristaq Rama, jepet me qira ambient per zyra/ klinika etj. Ambienti ndodhet ne katin e pare (dyti nga toka) dhe ka siperfaqe te brendshme neto 90m². Organizohet ne nje korridor, nje ambient te madh, dhe dy ndarje te tjera per zyra dhe nje tualet. Zona ku ndodhet eshte ne zemer te komunes dhe lehtesisht e adresueshme dhe e aksesueshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Dhimitër Shuteriqi
Viti i ndërtimit 2016
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,000€ / muaj
Tek Liqeni Artificial, Jepet Me Qira Zyre Me Pamje Fant... - 123m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga e Kosovarëve

Tek Rruga e Kosovareve, me pamje nga Liqeni Artificial jepet zyre me qira . Zyra ka organizim ne pjesen korridorit, tre ambiente pune, dy tualete dhe...

1,000€ / muaj
Prane Qendres Kristal, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 160m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Prokop Mima

Ne zonen e Komunes se Parisit, prane qendres Kristal jepet me qira apartament 3+1 me gatim te vecuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pall...

1,000€ / muaj
Ne Rrugen E Kavajes, Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me... - 126m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes,Tek Kompleksi Square 21 , Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje prej godinave...