Tek Palladium Rezidence, Tek Liqeni i Thate Shitet Super Apartament 1+1!!!!! - 89m2

E pa mobiluar
157,000€

  • Rruga Hamdi Garunja
  • 131
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK087493 - Tek Liqeni i Thate, ne Rezidencen Palladium, shume prane Radison Hotel shitet super apartament 1+1 me strukture perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim me siperfaqe totale 89.28m² dhe siperfaqe neto 77.30m². Organizohet ne korridorin hyres ne sallonin e bollshem te ndenjes me kend gatimi te vecuar dhe dalje ne ballkon, dhoma e gjumit dhe tualeti. Orientohet nga Jugu duke mundesuar ndricim te bollshem natyral gjate gjithe dites. Kompleksi rezidencial po ndertohet me nje cilesi te larte ku arkitektura lejon qarkullimin e ajrit, dritë natyrale dhe integrimin e mjedisit përreth me apartamentin. Ambiente të përbashkëta dhe relaksuese qe ofrojnë mundesi për socializim gjatë përditshmërisë suaj.Recepsioni në hyrje të ndërtesës do të jetë në dispozicion të banorëve për çdo informacion që do të nevojitet.Do vendosen barriera fizike për zhurmat, strukturë antisizmike dhe infrastrukturë e mirëorganizuar. Struktura e ndërtesës ka një qëndrueshmëri e cila përballon tërmete deri në 9 Ballë.Rezidenca është investuar me 210 pilota në themel, të cilat jane instaluar në tokë me sistem ankora. Kabllime çeliku 6000 m lineare. Instalacioni garanton rezistencën dhe strukturën solite të godinës.Ndarjet e apartamenteve si në kat gjithashtu me njëri tjetrin do të jenë të vendosur me membranë izoluese Austriake për eleminim te zhurmave deri në 60 decibel. Rezidenca do te kete shume sherbime duke filluar qe nga 2000m² hapsire per pishine dhe fitness, spa, sauna, supermarket, restorante, sisteme sigurie, administrim 24 ore e shume facilitate te tjera. Aktualisht eshte ne fazen e ndarjes me tulle. Zona ku ndodhet eshte nga me te kerkuara ne Tirane dhe pozicioni i ketij ndertimi nga me te favorshmit. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 89m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga Hamdi Garunja
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 6

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

184,500€

196,000€

Tek Liqeni I Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartam... - 78m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 1+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje godine...

162,000€
Ne Rrugen E Durresit, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim... - 77m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Durrësit

Ne Rrugen E Durresit, Perballe Colosseut, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!! Apartementi ndodhet ne katin e 2-banim te nje ndertimi 10-katesh dh...

175,000€
Tek Liqeni I Thate, Ne Residencen Park Life, Shitet Apa... - 58m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Hiqmet Buzi

Tek Liqeni i Thate, Ne Residencen Park Life, Shitet Apartament 1+1+ Post Parkimi !!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 banim te nje godine 4 kateshe, me...