Ne zonen e Myslym Shyrit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totalisht I Rikonstruktuar!!!! - 50m2

E mobiluar
750€ / muaj

  • Rruga Islam Alla
  • 68
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK087400 - Prane Qendres se qytetit, ne zonen e Myslym Shyrit jepet me qira apartament i sapo investuar totalisht dhe arreduar me stil dhe komoditet. Aartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati me ashensor dhe organizohet ne zonen e ndenjes me kend gatimi dhe ngrenie, me dalje ne nje ballkon me pamje nga qyteti, hapsira e nates dhe tualeti. Apartamenti ka cdo gje te nevojshme per nje jetese komode. Zona ku ndodhet eshte me e preferuara ne Tirane per shkak te afersise me Qendren e qytetit dhe shume faciliteteve qe ka prane. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 50m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Rruga Rruga Islam Alla
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

310,000€
Tek "Ekspozita Building, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje... - 89m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Ndertesa Multifunksionale "Ekspozita Building" Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Spektakolare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 13 te nje ndertimi 24...

700€ / muaj

750€ / muaj

Tek Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per... - 83m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Kavajës

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per Zyre. Apartamenti me siperfaqe 83 m2, ndodhet ne njeren prej dy...

650€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Mobi... - 120m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Bollshem!!! Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mob...